25mm*0.22 um Lab filtro membrana Mikroakytoji JK Vandens Mikrofiltracijos Membraninį Filtrą, celiuliozės Acetatas


Žymos: kolba laboratorija, electrolux filtras, odb2 į, bandymų laboratorija, celiuliozės, skystis gyvis, sax dirželis, kaklo aliejus, profesionaliems stiklo laboratorija, laboratoriniai oro filtras.

€6.24 €7.79
  • Yra sandėlyje
  • w220


Lab filtro membrana Mikroakytoji JK Vandens Mikrofiltracijos Membraninį Filtrą Acetato, celiuliozės skersmuo 25mm

Mišrus celiuliozės esterių membrana yra pagaminti iš rafinuoto nitroceliuliozė, celiuliozės acetato, acetonas, n-butanolio ir etanolis.Tai yra hidrofilinis, netoksiška ir higieniškas.Tai yra porėtos membranos filtravimo medžiaga, taip pat žinomas kaip vandens membrana.Ji turi šias charakteristikas:

√ jis daugiausia naudojamas filtravimo vandeninis tirpalas (ph2-10).Jis nėra atsparus rūgščių, šarmų ir tirpikliu.

Į akučių dydis membrana yra vienodas ir poringumas yra didelis.Kai jis naudojamas, sterilizavimo ir filtravimo, filtravimo membranos visi instrumentai turi būti dezinfekuoti ir filtruojamas į sterilų kambarį pagal sterilizavimo operacijos, procedūros.

√ plonos tekstūros, mažas atsparumas, greitai srautas, nr. vidutinio praliejimo, ir minimalus adsorbcija.

√ filtro membrana turi būti drėgnos filtravimo metu.Jei dezinfekavimo daro filtro membrana sausas, jis turi būti sudrėkintas su steriliu vandeniu prieš filtravimo, kitaip srautas turės įtakos

√ šis produktas yra lengvai užsiliepsnojančių ir turėtų būti sandarios, atsparios ugniai, šilumos įrodymas ir drėgmei atsparus.

√ šis produktas taip pat gali būti naudojamas aliejus, vaisių sultys, vyno, ir kt.prieš naudodami, turite žinoti, filtro medžiaga

25mm Membrana 200pcs/box


  • Modelio Numeris: 25mm
  • Prekės Pavadinimas: DXY
  • Kilmės: KN(Kilmės)


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai