Blakstienų & go sudėtis laminavimas No. 3 carbonizing serumas


Žymos: gabaritiniai auto sidabrinė, gabaritiniai žibintai, gabaritiniai super storas, gabaritiniai lūpų korėjos, gabaritiniai storas vaikas, gabaritiniai saldainiai kawai, gabaritiniai spalvų, 07mm, gabaritiniai touch ruda, gabaritiniai diskai, balta.

€5.27
  • Yra sandėlyje
  • w475


Sudėtis No. 3 carbonizing serumas:

Pataisų rezultatas tvarka.

Sukurtas novatoriškas rūpestinga formulė.

Neįprastas juoda spalva-aktyvuotos Anglies tarp aktyvių komponentų.

Aktyvintos anglies sudėtis padeda pagreitinti atsigavimą po cheminio poveikio, kuris apima bet tvarka curl blakstienos.Ačiū aktyvuotas kampinis taip pat struktūros blakstienos geriau prasiskverbia maistinių medžiagų ir kitų rūpestinga komponentai.

Sudėtis yra pateikta neįprastas formatas-patogus butelis su dozatorius, todėl narkotikų vartojimas dar labiau ekonomiškas ir priduria, komfortą į darbą.

Kaina sudėtis laminavimas, Blakstienų & Go " yra labiausiai malonus ir už prieinamą kainą rinkoje, tuo pat metu prekės yra ne prastesnės kaip vadovai segmente.Pabandykite darbą Blakstienų & go ir jums bus dėkingi, savo patogumo, demokratizacija susijusios, įspūdingų rezultatų ir, žinoma, stilingas įsikūnijimas įkvėpimo amžinojo pavasario dizainas.

Geriausias poveikis Sudėtis No. 3 matyti, kad į bendrą veiklą su kitais vaistais, Blakstienų & Go.Naudoti visą rinkinį, formulių ir jų procedūrų, 100%-nuspėjama ir sėkmingą rezultatą.

Sudėtis ekspozicijos laikas No. 3 - 5 minutes.


  • Prekės Pavadinimas: NĖRA


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai